UCS Târgu Mureș

buton UCS

Events calendar:

<<  August 2020  >>
 Mo  Tu  We  Th  Fr  Sa  Su 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Urmatoarele evenimente:

No current events.

Oraș Digital European

banner orasdigital

Program operațional

proiecttgms

Bilete on-line

teatru

Ordine și siguranță

180x150

Salvați copiii

salvati-copiii-logo

Autoritatea Națională Turism

banner aut nat.fw

SIS II

sis2 

e-Romania

sis2 

Wikipedia:

wikipedia


Comunicate de presa

Title Filter     Display # 
# Article Title Date Hits
61 Expoziție coreeană, în Cetatea din Târgu Mureș Monday, 14 October 2019 1372
62 Grupul statuar Școala Ardeleană va străjui Cetatea din Târgu Mureș! Tuesday, 08 October 2019 1649
63 Ziua Mondială a Animalelor, sărbătorită la Zoo, printr-o campanie umanitară derulată de Primăria Târgu Mureș Wednesday, 02 October 2019 1513
64 "Managementul calității în administrația publică locală – Exemple de bune practici" Tuesday, 01 October 2019 1400
65 Solidaritate și implicare cu ocazia Simfoniilor de Toamnă în ediția 2019 Monday, 30 September 2019 1426
66 Piscina „Ing. Mircea Birău" și-a deschis, din nou, porțile! Tuesday, 24 September 2019 1654
67 Cinci exemplare noi au ajuns la Grădina Zoologică din Târgu Mureș: trei maimuțe din specia macac japonez și doi coati! Animalele, confiscate de la o persoană fizică, pot fi admirate deja de vizitatori. Monday, 23 September 2019 1307
68 Autobuze ecologice pentru transportul public de călători al Municipiului Tîrgu Mureș Thursday, 19 September 2019 1204
69 Din 30 septembrie se reiau cursurile gratuite de înot pentru copiii din Târgu Mureș! Monday, 16 September 2019 1209
70 Primăria Târgu Mureș a obținut finanțare nerambursabilă pentru 32 de autobuze electrice! Thursday, 05 September 2019 1552
71 Se circulă din nou pe podul Mureș! Thursday, 05 September 2019 1070
72 Bazinul Olimpic din Weekend își continuă activitatea și după 1 Septembrie 2019! Thursday, 29 August 2019 1244
73 Din 1 septembrie 2019, Bazinul Olimpic din Weekend își întrerupe activitatea! Tuesday, 27 August 2019 2173
74 Experiență unică pentru micuții internați la Hemato- Oncologie Pediatrică din Târgu Mureș: un tur virtual la ZOO! Monday, 26 August 2019 1424
75 Fiecare toamnă se lasă cu șantaj de neconceput! Friday, 23 August 2019 1269
76 Reabilitarea străzii Gh.Doja a primit undă verde la finanțare din fonduri europene Wednesday, 14 August 2019 1425
77 Locuințe pentru medici Tuesday, 13 August 2019 1492
78 Dr. Dorin Florea: Atrag atenția asupra modului iresponsabil în care se dorește blocarea orașului! Wednesday, 07 August 2019 1397
79 Punct de vedere în legătură cu anumite poziții și manipulări legate de situația de la Centrul Social Adăpost de Noapte: Monday, 05 August 2019 1710
80 Centrul Social – Adăpost de Noapte din Târgu Mureș intră în reparații! Direcția de Asistență Socială a găsit soluții pentru persoanele singure, până la finalizarea lucrărilor! Tuesday, 23 July 2019 2609
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 4 of 62

buton MOL

buton BEC
lucrari stradale
buton bike track2

buton QA COVID19

Proiecte Europene

buton proiecte europene

Iaz Batal

banner iazbatal fazare

Noutăți

buton parcare
buton taxe impozite3
buton prog sitpf
buton prog acte identitate online
buton prog casatorii online2
buton prog transc online2
mobilepay.fw
taxe_online1
arta3d
banner_harta
ban siletina
locuri de munca

Projects. Strategies

BannerMyCity - EN3
banner_proiecte_en
Digital Mures
banner_oras_eco_en
banner_pug
banner_arh
 

S N A 2016 - 2020

banner anticor.fw 

Social network:

FacebookTwitterYoutube

Vizitatori

Azi:615
Ieri:1097
Săptămânal:5532
Lunar:14934
All3199866