Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Proiecte Europene

buton proiecte europene

Iaz Batal

banner iazbatal fazare

Events calendar:

<<  September 2021  >>
 Mo  Tu  We  Th  Fr  Sa  Su 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Urmatoarele evenimente:

No current events.

Bilete online

buton teatrul national

Salvați copiii

salvati-copiii-logo

Autoritatea Națională Turism

banner aut nat.fw

SIS II

sis2 

Wikipedia:

wikipedia


Comunicate de presa

Title Filter     Display # 
# Article Title Date Hits
61 ANUNȚ - Din 2 iunie 2020, înscrieri ONLINE la creșele din Târgu Mureș Tuesday, 26 May 2020 6961
62 Responsabilitate pentru siguranţa şi sănătatea elevilor din Târgu Mureș! Friday, 22 May 2020 2671
63 COMUNICAT DE PRESĂ - balon presostatic Monday, 11 May 2020 2967
64 Concurs foto online: „Zâmbeşte, vom învinge!" Tuesday, 28 April 2020 2823
65 Să simțim împreună emoția Învierii Domnului! Thursday, 16 April 2020 2778
66 Faptele bune nu se opresc la Târgu Mureș! Împreună ajutăm! Wednesday, 15 April 2020 2870
67 Mese calde pentru cei mai nevoiaşi... Tuesday, 31 March 2020 2584
68 Scările de bloc intră în dezinfecţie Tuesday, 31 March 2020 3015
69 ANUNȚ - Vă informăm că începând de marţi, 17 martie 2020, suntem nevoiţi să suspendăm Campania de „Curăţenie de primăvară" pe raza municipiului Târgu Mureş Monday, 16 March 2020 3404
70 Claudiu Maior: „Azi începe dezinfecția trotuarelor, a străzilor, a zonelor de acces a magazinelor și nu în ultimul rând vizate sunt parcurile din oraș!" Monday, 16 March 2020 2818
71 Modernizarea transportului în comun, pe bani europeni! Friday, 06 March 2020 2730
72 Interzis cailor și căruțelor pe străzile din municipiul Târgu Mureș Tuesday, 03 March 2020 2613
73 MĂRȚIȘORUL PERSOANELOR VÂRSTNICE Friday, 28 February 2020 2918
74 ANUNȚ - termen depunere rapoarte de evaluare pentru impozitare Friday, 28 February 2020 2647
75 Patinoarul din Cetate s-a închis! Tuesday, 25 February 2020 2613
76 Primăria Târgu Mureș se pregătește de Mărțișor! Patinoarul din Piața Teatrului se închide, dar urmează târgul de mărțișoare! Tuesday, 11 February 2020 2676
77 ANUNŢ - În atenția cetăţenilor şi a celor interesaţi de înfiinţarea de piste de biciclete în Municipiul Târgu Mureş Wednesday, 05 February 2020 2766
78 TRASEELE PENTRU BICICLIȘTI LA MÂNA CONSILIERILOR LOCALI Monday, 03 February 2020 2649
79 Atenție! Semafor cu buton la trecerea de pietoni din fața Serviciului de Evidență a Populației Thursday, 23 January 2020 2715
80 Ziua Culturii Maghiare Wednesday, 22 January 2020 2540
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 4 of 64
buton MOL
buton masuri covid19

Noutăți

buton ghiseu online impozite taxe
buton birou unic
buton parcare
buton taxe impozite3
buton prog sitpf
buton prog acte identitate online
buton prog casatorii online2
buton prog transc online2
buton mobilepay
buton plateste taxe online
buton cinema arta
buton recomandari sezon estival
buton harta targu mures
buton program transport local

Posturi vacante

buton posturi vacante

Projects. Strategies

BannerMyCity - EN3
banner_proiecte_en
Digital Mures
banner_oras_eco_en
banner_pug
banner_arh
 

Secțiune RUTI conform SNA

banner anticor.fw 

Social network:

FacebookTwitterYoutube

Vizitatori

Azi:36
Ieri:1786
Săptămânal:1822
Lunar:34140
All3756699